Otázky a objednávky (Po-Pá 9:00 - 16:00) +420 777 905 367Nenechte nic náhodě, vybavte se kvalitními a dobře vypadajícími pracovními oděvy..

Proč nakupovat pracovní pomůcky a oděvy právě u nás?

  • Kvalitní výrobky ochrání váš život
  • Respekt u kolegů
  • Zajistí dostatečně pohodlí
  • Krátké dodací lhůty
  • Široký výběr, který jinde nenajdete
  • Kvalitní a uznávané značky
  • Neustále aktualizovaný katalog
  • Doprava po celé ČR zdarma
  • Nízké ceny

Potravinářský průmysl
Stavební a strojní průmysl
Lesní inženýry
Manažery na stavbách
Domácí kutily

Kvalitní termoprádlo - funkční oblečení

Snickers termoprádlo - kvalitní funkční oblečení

 

Při výběru podzimního pracovního oděvu by se nemělo zapomínat ani na volbu vhodného termoprádla.

Tato první vrstva oblečení vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím a zajistí vám potřebný komfort při práci. Termoprádlo vyrobené z moderních materiálů zabraňuje úniku tepla, ale zároveň umožňuje také odvádění potu a vlhkosti z těla. V naší nabídce naleznete produkty švédské značky Snickers Workwear, která patří mezi nejznámější světové výrobce pracovních oděvů.

 

V našem internetovém obchodu Safework.cz najdete krátké i dlouhé termospodky, termotrika s krátký i dlouhým rukávem a také termopulovr. Všechny tyto výrobky se vyznačují příjemným designem a vysokou elasticitou, která zaručí, že prádlo správně přilne k tělu. Tkaniny jsou vyrobené s využitím pokročilé technologie A.V.S. – aktivního odpařovacího systému –, která představuje záruku, že vaše tělo zůstane vždy suché. Jedná se o směs polyamidu, polypropylénu a elastanu, která je vysoce prodyšná a pomáhá chránit proti zápachu.

 

Mezi oblíbené produkty patří termotriko XTR s dlouhým rukávem. Nošení termoprádla na horní části těla se doporučovalo i v minulosti, vždy ale nastával problém s tím, že pak docházelo k hromadění potu a vlhkosti na těle. Díky nové technologii Snickers Workwear nyní tyto potíže odpadají. Termotriko XTR zajistí nejen udržení tělesného tepla, ale také aktivní odvádění vlhkosti. Nejteplejší materiál je použit na nejcitlivějších místech ledvin a ramenou. Nejvyšší odpařování vlhkosti je pak zajištěno v oblasti podpaží, hrudi a zad, kde dochází k největšímu pocení. V oblasti loktů je k dispozici speciální vyztužení jako ochrana proti nárazu.

 

Dalším oblíbeným produktem z našeho sortimentu jsou dlouhé termospodky XTR. Opět je použita moderní technologie A.V.S., která umožňuje odvádění tělesného potu, a to především v oblasti zad a kolenních jamek. Na citlivých místech stehen, zad a třísel je použita silnější vrstva látky. Oblast kolen je opatřena výztuhou, které pomáhá zmírňovat případné nárazy. Dlouhé termospodky XTR jsou provedené v kombinaci černé a šedé barvy. Podobně jako v případě termotrika XTR s dllouhým rukávem jsou k dispozici velikosti od XS po XXL.